top of page

Ozónové čistenie

OZNÓNOVÉ ČISTENIE

Interiérový zápach po cigaretách, zvieratách, znečistení?

Ozón dezinfikuje:

  • klimatizáciu

  • výduchy a potrubia ventilačného systému

  • celý interiér vozidla – sedadlá, koberce, rohože, strop, batožinový priestor, všetky ťažko prístupné miesta

Ozónové čistenie vykonávame profesionálnym generátorom ozónu s produkciou až 30 000mg/hod. ktorý je mimoriadne účinný a mnohonásobne prevyšuje potrebné množstvo ozónu. Dokáže dezinfikovať a odstrániť pachy už za cca 10 min.

Načo zápach prekrývať, keď je možné ho odstrániť natrvalo?

 

Ste alergik a interiér auta Vás dráždi? Nechajte ho dezinfikovať ozónom v Total Services. Dezinfekcia trvalo a bez chémie odstráni zápach a mikróby.

Ozón (O3) je silne reaktívny plyn so silným dezinfekčným a oxidačným účinkom. Účinne likviduje až 99,9% baktérií, vírusov a plesní. Pri dezinfekcii ozónom dochádza k prasknutiu bunkovej steny týchto mikróbov, čím sú účinne likvidované a to až 100 krát rýchlejšie ako chlórom. Ozón ako plyn sa dostane aj na ťažko prístupné miesta.

Ďalšou výhodou je, že vďaka silnej oxidácii likviduje aj všetky zápachy organického a anorganického pôvodu v interiéri vozidla napr. zafajčený alebo zatuchnutý interiér, odstránenie chemických zápachov vyvolané farbami, lakmi, plastmi a inými chemikáliami,zápachy po rozliatom mlieku,víne alebo zápachy po prevoze zvierat..

Dezinfekciu interiéru vozidla je možné vykonávať aj u zákazníka.

 

CENA:15eur

bottom of page